shapka_top_02.jpg

Пальник ГГВ (ГГВ-МГП)

Пальники газові вихрові ГГВ (ГГВ-МГП)

Пальники газові вихрові ГГВ (ГГВ-МГП) призначені для спалювання природного газу  низького або середнього тиску, пропан-бутану та інших газів в топках промислових котлах, печах, зерносушарках, сушильних агрегатах, які працюють під розрідженням або протитиском. Маємо можливість виготовити пальники в блоковому автоматичному виконанні.

Технічна характеристика пальників наведена в таблиці:


Будова та принцип дії

Газ по газовому колектору підводиться до газового патрубку 8, проходить через газову камеру 6 до газових отворів 2, через які поступає в повітряну камеру5 і змішується з потоком повітря. Повітря через повітряний патрубок 7 підводиться до зони змішування. Для регулювання кількості і тиску повітря може використовуватись регулятор витрати повітря. Газоповітряна суміш завдяки лопаткам 4 закручується і під дією тиску виштовхуються за межі пальника для спалювання. На пальник монтується вогняний насадок 1, який звужує та пришвидшує потік, а також захищає корпус пальника від надмірного нагріву.

Фланцеве з’єднання 10 дозволяє розміщувати газову і повітряну частину в будь-якій площині для правильного монтажу. Крім того, це дозволяє робити обслуговування і оглядання газової частини без демонтажу всього пальника. В оглядову трубу 9 дозволяється монтувати запальник або пристрій контролю за полум’ям.


1 – насадок вогнетривкий, звужуючий; 2 – газові отвори; 3 – фланець фронтальний;
4 – завихрюючи лопатки; 5 – повітряна камера; 6 – газова камера; 7 – повітряний патрубок;
8 – газовий патрубок; 9 – оглядова труба; 10 – фланцеве з’єднання